2017. november 21., kedd
Show

Üdvözlünk Karrierportálunkon!

Kik vagyunk?

A vendéglátás és kereskedelem számos területén tevékenységet végző cégcsoport része vagyunk, amely 2008-ban nyitotta meg kapuit. A Sugár Bowling & Pubban folyamatosan keresünk jelentkezőket, hosszú távú karrier lehetőséget biztosítva nekik. A vendéglátás mellett másik fő profilunk a bowling pályák üzemeltetése. Nagy hangsúlyt fektetünk alkalmazottaink folyamatos fejlesztésére, tréningek, és csapatépítők keretein belül, annak érdekében, hogy minél barátságosabb légkört teremtsünk a dolgozóknak, illetve újabbnál- újabb kihívásokat véljenek felfedezni munkájukban. A tehetséges szakemberek megtartása érdekében fontosnak véljük az egyénre szabott pályaút fejlesztését is.

Kiket keresünk?

Amennyiben

  • élsz- halsz a vendéglátásért
  • vendéglátáson belül kiemelkedő teljesítményt szeretnél elérni, és a vendégkiszolgálás áll a középpontban
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel, és legalább egy idegen nyelvet beszélsz
  • vendégközpontú vagy
  • motivál a másokkal való közös munka, illetve az egyéni és a közös eredmények elérése
  • elkötelezett vagy a hosszú távú együttműködésre
  • megbízható és következetes vagy a munkavégzésedben
  • nyitott vagy az új dolgokra és a folyamatos fejlődésre

vendéglátáson belül is számos munkakör található. Ilyen például a vendégkiszolgálás, bartender, konyhai pozíciók. Abban az esetben, ha az érdeklődési körödben a bowling szerepel, fontos, hogy

műszaki beállítottságú legyél
vendégközpontú
jó kommunikációs készséggel rendelkezel, és legalább egy idegen nyelvet beszélsz
rugalmas munkabeosztás

 Mit kínálunk?

  • hosszú távú karrier lehetőség
  • folyamatos fejlődés (tréningek, csapatépítők)
  • versenyképes fizetés
  • egyéb dolgozói juttatási csomag

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor várjuk jelentkezésed a megadott e-mail címen: hr@sugarbowling.hu

Pozícióinkra diákok jelentkezését is várjuk!

A beérkezett jelentkezéseket a meghatározott kritériumok alapján áttekintjük, és ezt követően felvesszük a kapcsolatot a jelentkezővel.

Pályázatoddal kapcsolatos visszajelzést az általad megadott elérhetőségeken nyújtunk.

SZAKÁCS MUNKATÁRSAT KERES

Forgalmas helyen lévő, budapesti bevásárlóközpontba található vendéglátóhelyre keresünk:

  • Rugalmas, kreatív, precíz, nyitott, megbízható hozzáállású
  • Ápolt, igényes
  • Nagy munkabírású, jól kezeli a stresszt
  • Önálló munkavégzésre alkalmas
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Gasztronómia iránti elkötelezettség
  • HACCP előírások alapos ismeretével rendelkező kollegát.

Feladatok:

  • Étlap, menü, napi ajánlatok összeállítása
  • Megrendelendő áruk listájának összeállítása
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés)
  • Ételek ízesítése, tárolása, adagozása, tálalása
  • Rendszeresen ellenőrizni a feldolgozásra kerülő nyersanyagok mennyiségét és minőségét, a technológiai folyamatokat
  • Elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Felelős az étel időben való elkészítéséért, minőségéért, a tálalás és a szállítás idejének betartásáért
  • Felelős a HACCP előírásainak megfelelően- az élelmezési üzem tisztaságáért és betartásáért
  • Felelős az ételminta szabályos eltevéséért és megőrzésért
  • Felelős a munkahelyi rend és fegyelem követelményeinek betartásáért
  • Felelős a konyhai adminisztrációért, dokumentumokért
  • Szoros együttműködés a Konyhafőnökkel

Amit kínálunk:

  • Komplex juttatási csomag
  • Kedvezményes szórakozási lehetőségek (mozi, fitness ..stb.)
  • Folyamatos csapatépítő programok
  • Versenyképes jövedelem
  • Vidám légkör, támogató csapat
  • Délutáni/esti beosztás
  • Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • Modern konyhatechnológia

…mind ez egy stabil, megbízható munkahelyen ☺

Cím: Budapest, 1148. Örs Vezér tere 24.

 Ha úgy érzed, Téged keresünk, küldj e-mailt önéletrajzoddal a hr@sbg.hu címre!

Hírlevél feliratkozás
Kérsz Sugár Bowling
hírlevelet?
igen
nem
Add meg az
e-mail címed!
Save-button